Открийте ни и в: Facebook
Събития

Фен среща със Слави от The Clashers! Clash Royale турнир във Варна!

Събитието е изтекло.
Варна става геймърска столица на България тази събота, 21.04., когато Grand Mall ще бъде домакин на първия от поредицата турнири The Royal Clash 2018. Интересът е огромен, 380 души са записани за участие, очаква се и многобройна публика от фенове. Във Варна идва и самият Слави от The Clashers. Техният youtube канал има феноменален успех с повече от 245 000 абонати и милиони гледания.

Програма:
  • 10:30 - 11:00 ч. - Откриване на Clash Royale турнира и настаняване на играчите
  • 11:00 - 12:00 ч. - Въвеждане на паролите за двата паралелни турнира по 190 човека от представители на Press Start
  • 12:00 - 13:00 ч. - Clash Royale турнир първи кръг
  • 13:00 - 15:00 ч. - Clash Royale турнир втори кръг - 16 играчи (първите 8 от двата турнира; двойките за битките се определят чрез жребий); 2 победи от 3 мача. Всеки сблъсък се играе като шоу-мач на сцената!
  • 15:00 - 16:00 ч. - Clash Royale турнир трети кръг - 8 играчи; 2 победи от 3 мача. Всеки сблъсък се играе като шоу-мач на сцената!
  • 16:00 -16:30 ч. - Clash Royale турнир четвърти кръг - 4 играчи; 2 победи от 3 мача. Всеки сблъсък се играе като шоу-мач на сцената!
  • 16:30 - 16:45 ч. - Clash Royale малък финал - битки за трето и четвърто място; 2 победи от 3 мача. Всеки сблъсък се играе като шоу-мач на сцената!
  • 16:45 - 17:00 ч. - Clash Royale финал - битки за първо и второ място; 2 победи от 3 мача. Всеки сблъсък се играе като шоу-мач на сцената!
  • 17:00 - 19:00 ч. - Фен среща със Слави от The Clashers!